Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Henry van Veenendaal

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Johan Ter Maten

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Jaap Floor

Erelid

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Jos van Traa

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Theo van Oosterom

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Betting Kroese

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Kroon

ROVAM Autobedrijven rovam-citroen.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Hendrik Jan van Bentum

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.