Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

José van der Tas

MHM montage mhmmontage.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Jaap Floor

Erelid

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Johan Ter Maten

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Henry van Veenendaal

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Koen van Weert

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld grootwagensveld.nl

Theo van Oosterom

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

Dick Veldhuizen

Voorzitter

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Betting Kroese

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Jos van Traa

Jan Jacobs

ING ing.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.