Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Henry van Veenendaal

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Koen van Weert

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Johan Ter Maten

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

José van der Tas

MHM montage mhmmontage.nl

Jaap Floor

Erelid

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Jos van Traa

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Theo van Oosterom

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld grootwagensveld.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Betting Kroese

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.