Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Hendrik Jan van Bentum

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Theo van Oosterom

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Johan Ter Maten

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Kroon

ROVAM Autobedrijven rovam-citroen.nl

Jos van Traa

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Henry van Veenendaal

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Betting Kroese

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jaap Floor

Erelid

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.