Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Koen van Weert

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Jaap Floor

Erelid

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Johan Ter Maten

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Henry van Veenendaal

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld grootwagensveld.nl

José van der Tas

MHM montage mhmmontage.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Betting Kroese

Theo van Oosterom

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Jos van Traa

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.