Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Jos van Traa

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

José van der Tas

MHM montage mhmmontage.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Koen van Weert

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Betting Kroese

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld grootwagensveld.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Erwin Geijtenbeek

Geijtenbeek & Boers Makelaars, geijtenbeekenboers.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Henry van Veenendaal

Johan Ter Maten

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Jaap Floor

Erelid

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Theo van Oosterom

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.