Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Betting Kroese

Erelid

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Koen van Weert

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Jaap Floor

Erelid

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld, grootwagensveld.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

W. Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Henry van Veenendaal

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Grad van Heck

Groendak bv groendak.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

Erwin Geijtenbeek

Geijtenbeek & Boers Makelaars, geijtenbeekenboers.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

De heer en mevrouw van Deest

Bureau de Schakel bureaudeschakel.nl

Wiebe Ploeg

Spuiterij Ploeg spuiterijploeg.nl

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

José van der Tas

MHM montage, mhmmontage.nl

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Jos van Traa

Hotel Schimmel schimmel1885.nl

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Theo van Oosterom

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.