Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld grootwagensveld.nl

Jaap Floor

Erelid

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Theo van Oosterom

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

José van der Tas

MHM montage mhmmontage.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

Johan Ter Maten

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Jos van Traa

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Henry van Veenendaal

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Betting Kroese

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Koen van Weert

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.