Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Kroon

ROVAM Autobedrijven rovam-citroen.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Hendrik Jan van Bentum

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Johan Ter Maten

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Betting Kroese

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Theo van Oosterom

Jos van Traa

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Henry van Veenendaal

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Jaap Floor

Erelid

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.