Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Theo van Oosterom

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

José van der Tas

MHM montage mhmmontage.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Jos van Traa

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Erwin Geijtenbeek

Geijtenbeek & Boers Makelaars, geijtenbeekenboers.nl

Jaap Floor

Erelid

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Henry van Veenendaal

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Koen van Weert

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Betting Kroese

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld grootwagensveld.nl

Johan Ter Maten

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.