Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Theo van Oosterom

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Henry van Veenendaal

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

José van der Tas

MHM montage mhmmontage.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Ad van Es

Gemeente Scherpenzeel

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Koen van Weert

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Jos van Traa

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

Johan Ter Maten

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Rene Holm

Gemeente Scherpenzeel

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Betting Kroese

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Jaap Floor

Erelid

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld grootwagensveld.nl

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.