Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Jaap Floor

Erelid

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Hendrik Jan van Bentum

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Bert Hazeleger

Tripartie Hypotheken, cobberhypothekenwoudenberg.nl

Jan Marcelis

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Betting Kroese

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Jos van Traa

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Johan Ter Maten

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Ronald Leenders

Leenders Stukadoors- en Afbouwbedrijf leendersstukadoors.nl

Grad van Heck

Groendak bv www.groendak.info

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Maurice Hilhorst

Control Pus International B.V. controlplus.org

Erwin Geijtenbeek

Makelaardij Geijtenbeek.nl, makelaardijgeijtenbeek.nl

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

Henry van Veenendaal

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Wiebe Ploeg

Autospuiterij Versteeg & Hop versteegenhop.nl

Gerti Schoonderbeek

WGS Reporting Services B.V. wgsreporting.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Theo van Oosterom

Edwin Prins

De kantoorspecialist kantoorspecialist.nl

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Kroon

ROVAM Autobedrijven rovam-citroen.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

William Bielderman

Bielderman Stucadoors- en Afbouwbedrijf bieldermanstucadoors.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.