Onze leden

Onderstaand een overzicht van al onze leden.

Vind een lid!

Zoek op voornaam, achternaam of op bedrijfsnaam.

Ton van Keken

Interface Europe B.V. interface.com

Marcel Bouw

Schildersbedrijf Bouw schildersbedrijfbouw.nl

Koen van Weert

Sjoukje van Krimpen

Van Krimpen-Statema Uitvaartzorg vankrimpenstatema.nl

Marfred de Leeuw

Vallei Accountants vaacc.nl

Anja van Altena

Woudenbergse Drukkerij woudenbergsedrukkerij.nl

Betting Kroese

Erelid

Dick Veldhuizen

Voorzitter

Gerard Florijn

Gerard Florijn florijnbv.nl

Gerrit Kas

Kasreiniging & service kasreiniging.nl

Erwin Pul

Keurwin keurwin.nl

Jeroen te Grotenhuis

Autobedrijf te Grotenhuis tegrootenhuis.com

Legemaat

Woudenburcht B.V. woudenburchtbv.nl

Gerard van Deelen

Gemeente Scherpenzeel

Wilco Roebersen

VDGC Accountants vdgc.nl

M. Rommers

Barom B.V. barom.nl

Jeroen Rijlaarsdam

Nedersticht B.V., www.nedersticht.nl

John de Gelder

LVG Advocaten LVG-advocaten.nl

R. Rougoor

Vion Scherpenzeel B.V. vionfoodgroup.com

Wouter Stam

Stam & De Lange Tegelwerken stamendelange.nl

Arno Vink

AV risico- en assurantieadviseurs arnovink.nl

Arnaud van Appeldoorn

Transportbedrijf Van Appeldoorn vanappeldoorn.nl

Leonard Faber

Rabobank Gelderse Vallei rabobank.nl

Wilco Frens

Van Asselt Accountants en Belastingadviseurs asselt.nl

Jan Jacobs

ING ing.nl

Anjo de Jonge - van Dijk

Garage De Jonge van Dijk garagedejongevandijk.nl

Gerard van Lambalgen

Bouwbedrijf M. van Lambalgen bouwbedrijfvanlambalgen.nl

De heer en mevrouw van Deest

Bureau de Schakel bureaudeschakel.nl

Harry Berkhof

Berkhof berkhofbv.nl

Wouter van Essen

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Marco van den Essenburg

Bouwbedrijf Osnabrugge B.V. bouwbedrijfosnabrugge.nl

Lammert Wilbrink

Wilbrink Commercieel Vastgoed B.V. wilbrinkvastgoed.com

Wiebe Ploeg

Spuiterij Ploeg spuiterijploeg.nl

Peter Wildschut

Rabobank Gelderse Vallei, www.rabobank.nl

Piet en Martin Legemaat

Legemaat & van Elst legemaatvanelst.nl

Theo van Oosterom

Handelsondernemingvan Oosterom BV vanoosterom-woudenberg.nl

Jasper Klein

Newsolar B.V. newsolar.nl

Henk Goldberg

BM Holland B.V. bmholland.nl

Meeuwis Vaarkamp

Auto Service Centrum ascs.nl

Ben van Voskuilen

Vallei Auto Groep valleiautogroep.nl

Wiepco Mulder

Mulder aanhangwagens mulder-aanhangers.nl

Jan Kees Jetten

Jetten B.V. www.jettenbv.nl

Nico Bakkernes

N.J. Bakkernes Metselwerken B.V. bakkernesmetselwerken.nl

Henk van Bentum jr.

H.J. van Bentum B.V. bentum.nl

Jan Willem Zwang

Greencrowd Energy BV greencrowd.nl

Jan Schreuder

Oud voorzitter

Steven van Griethuijsen

Gemeente Scherpenzeel

Ferdinand Zandbergen

Ferdinand Zandbergen B.V. fzandbergen.nl

Jan Vermeer

De Vries & Nell Accountants devriesennell.nl

Marcel Donker

Makelaardij Woudenberg makelaardijwoudenberg.nl

Jos van Traa

Hotel Schimmel schimmel1885.nl

Ronald Renes

Renes Bedrijfsdiensten renesbedrijfsdiensten.nl

J. Aartssen

Gemeente Woudenberg

Gert Morren

Bouwbedrijf Morren B.V. morrenbouw.nl

Jos Oostveen

Triorep B.V. triorep.nl

Bas Vermeulen

De kleine Holevoet dekleineholevoet.nl

Ronald Keuning

Premis Medical B.V. premis.nl

Jan Willem Sandker

Sandker Elektrosoftware sandkerelektrosoftware.nl

Erik Gelder

Erik van Gelder B.V.

Henk Veenvliet

Buro voor bouwkunde Liefting burovoorbouwkunde.nl

Gerben van Delft

OpMaat Incasso B.V. opmaatincasso.nl

Cees van Ommeren

Vovos B.V. / Esso Voskuilen essovoskuilen.nl

Jan Huisman

Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken janhuismanmakelaardij.nl

Michel van Dijk

Focus4U B.V. focus4u.nl

Robin Hueting

De Kruijff accountants b.v. dkaa.nl

José van der Tas

MHM montage, mhmmontage.nl

Oscar Franzel

Veros Metaalwerken bv verosmetaal.nl

Robert Hek

Installatiebedrijf G. Hek B.V. hek-sanitair.nl

Dennis de Vries

Brain Capital Advies braincapital.nl

John van Ginkel

Duurzaam TS duurzaamts.nl

Wendy Mandersloot

Elektro 16, elektro16.nl

Arne Buurman

Auto Versteeg Buurman Woudenberg B.V. versteegbuurman.com

Ronnie van Iwaarden

Ronnie van Iwaarden fit20scherpenzeel.nl

Jan Hofland

Hofland Sanidrome Installatiebedrijf hofland-installaties.nl

De heer Kallen

Stichting Reinaerde, www.reinaerde.nl

Octavia Siertsema

Octavia Siertsema Aanbestedingsspecialist octavia-siertsema.nl

Erwin Geijtenbeek

Geijtenbeek & Boers Makelaars, geijtenbeekenboers.nl

Wim van de Fliert

Zorgboerderij Grootwagensveld, grootwagensveld.nl

Henriette Verbeek

Krachtig media krachtigmedia.nl

Henry Mom

Gerdo Vlastuin

De Mediatuin, www.demediatuin.nl

Johan Jansen

Focus4U B.V. focus4u.nl

Grad van Heck

Groendak bv groendak.nl

Anita Vlam

Gemeente Woudenberg - wethouder

Gijs de Kruif

De Kruif Rentmeesters

Remko van Piggelen

Perslucht Wilda B.V. wilda.nl

Henrico Kroon

Autohuis de Poort autohuisdepoort.nl

Jaap Floor

Erelid

Jan de Bart

Hoveniersbedrijf & aannemingsbedrijf de Bart debart.nl

Arnoud van Gent

DEG Financiele Dienstverlening B.V. deg-fd.nl

Bart-Jan van den Eerenbeemt

Van den Eerenbeemt Makelaars eerenbeemtmakelaardij.nl

Elma van 't Hoff

Intersolve intersolve.nl

Johan van Velthuizen

Velthuizen keukens velthuizenkeukens.nl

Ik wil lid worden

Interesse om lid te worden? Vul het onderstaande formulier in.